21.02.20
Chcesz sprzedać dom? Nastęony krok Poconos Properties
Jeśli podjęli Państwo decyzję o sprzedaży domu lub innego rodzaju nieruchomości, szanse wpadnięcia w pułapkę emocji są bardzo duże. Prosimy pamiętać jednak, że jesteśmy tu po to aby proces ten uczynić łatwym i korzystnym dla Państwa. More»

KONTAKT


NIERUCHOMOŚCI W POCONOS, PA

HomeNIERUCHOMOŚCI W POCONOS, PA › Zanim kupisz dom posłuchaj naszych porad!

Zanim kupisz dom posłuchaj naszych porad!

01.04.2020

Podchodzimy do procesu zakupu nieruchomości z taką samą powagą jak Państwo. Kiedy decydują się Państwo na kupno domu, warto upewnić się, że współpracują Państwo z agentami, którym można zaufać i których kompetencja pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Zakup nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego też warto powierzyć to agentom, którzy profesjonalnie, uczciwie i z pełnym poświęceniem wypełnią to zadanie. Oto kilka najważniejszych kroków jakie podejmiemy, aby znaleźć Państwa wymarzony dom:

Określenie Państwa potrzeb i wymagań

To jeden z najłatwiejszych kroków jakie wspólnie podejmiemy. Poprzez zadanie Państwu serii pytań określimy dokładnie jakiej nieruchomości Państwo potrzebujecie. Naszym celem nie jest marnowanie Państwa cennego czasu i oglądanie domów, które nie spełniają Państwa kryteriów. Podczas całego procesu będziemy dokładać wszelkich starań, aby Państwa interesy były reprezentowane jak najlepiej.

Określenie Państwa zdolności kredytowej

Na tym etapie ustala się sumę jaka chcecie Państwo przeznaczyć na zakup domu. Niezbędna jest ku temu pomoc odpowiedniej instytucji finansowej, która ustali jaka kwota miesięcznych rat będzie dla Państwa odpowiednia. Ponadto na Państwa życzenie możemy pomoc w otrzymaniu pożyczki.

Poszukiwanie domu

Użyjemy wszystkich dostępnych metod aby znaleźć nieruchomość, która spełni Państwa wymagania. Prosimy pamiętać też, że możemy pokazać Państwu każdy dom wystawiony na sprzedaż zarówno przez nasze biuro jak i inne biura nieruchomości w Poconos.

Consumer Notice

Prosimy o zapoznanie się z Consumer Notice przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Sekcja 608 State Real Estate Commission Licensing and Registration Act wymaga aby agent przedstawił ten dokument potencjalnemu nabywcy przed pokazaniem nieruchomości lub rozmową o Państwa wymaganiach.